24. 2. 2021                           

USPOŘÁDÁME VÁM SVATBU

Plánujete svatbu? Pro Váš krásný a jedinečný den Vám nabízíme krásné a jedinečné vnitřní i venkovní prostory Hospůdky hřiště ve Slatinicích. 

Nově zrekonstruovaná útulná hospůdka s nadstandardním vybavením splní veškerá Vaše očekávání. Venkovní prostředí učaruje svými romantickými zákoutími. 

Nápaditá svatební výzdoba, luxusní a chutný catering jen umocní výjimečnost Vašeho dne. 

AKTUALITY

CATERING K VÁM DOMŮ                                                                        12. 2. 2021

I přes současnou situaci, kdy nevíme, co bude a nebude a ztrácíme jistotu cokoliv si naplánovat, Vám nabízíme jistotu kvalitního a výborného cateringu přímo k Vám domů. 

Pokud v rodinném kruhu slavíte nějaké životní události, ať už jsou to narozeniny, životní jubilea, výročí seznámení nebo svatby, zasnoubení, narození potomka či méně radostné události jako například pohřební kar, nabízíme Vám občerstvení formou cateringu.

Na přání Vám sestavíme složení rautu s ohledem na Vaše chuťové preference či potravinová omezení. Používáme vždy čerstvé a lokální suroviny, tak aby výsledný efekt byl nejen zážitkem pro Vaše chuťové buňky, ale také pro oko. 

Cena je velmi příznivá i pro menší odběry s dovozem zdarma. 

Neváhejte nás tedy kontaktovat. 


LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ SPORTOVNÍ TÁBOR SLATINICE 2021                1. 2. 2021

Letní příměstský tábor Slatinice 2021
Letní příměstský tábor Slatinice 2021

I když nám zatím situace vlivem vládních nařízení nepřeje, přesto pevně věříme, že si začínáte plánovat letní volnočasové aktivity. 

Nabízíme Vám letní sportovní příměstský tábor pro děti v moderním sportovním areálu ve Slatinicích. Připraven je pestrý celodenní program se spoustou zážitků a nových dobrodružství. 

Na děti se těší lektorky, které si v loňském roce děti velmi oblíbily. 

Letos plánujeme několik svateb. Jednou z nich je velmi romantická svatba v krásném prostředí Muzea času ve Šternberku.